28 Μαρτίου, 2024

«Εν δράσει 2017»: Βραδιά έκπληξη (video)

Ολοκληρώθηκε με εξαιρετική επιτυχία το τρίμηνο πρόγραμμα του Ναού μας με τον τίτλο «ΕΝΟΡΙΑ εν δράσει…», που ξεκίνησε την 1η Οκτωβρίου.

Η τελευταία εκδήλωση ήταν μια βραδιά έκπληξη, αφού κανείς δεν γνώριζε τι θα περιελάμβανε.

Με την συμμετοχή του κόσμου να ξεπερνά κάθε προσδοκία, ο Προϊστάμενος του Ναού και υπεύθυνος του προγράμματος, π. Γεώργιος Γεωργακόπουλος, υποδέχθηκε τους παρευρισκομένους στην αίθουσα συνεδρίων και έκανε έναν σύντομο απολογισμό του τριμήνου.

Στη συνέχεια προβλήθηκε ένα 25λεπτο αφιέρωμα με χαρακτηριστικές στιγμές από το φετινό πρόγραμμα.

Αμέσως μετά, οι παρευρισκόμενοι μεταφέρθηκαν στην αίθουσα εκδηλώσεων, όπου τους προσφέρθηκαν εδέσματα που είχαν ετοιμάσει οι κυρίες της Ενορίας μας, ενώ απόλαυσαν ένα μουσικό πρόγραμμα με αγαπημένα τραγούδια που τους παρουσίασαν με την συνοδεία κιθάρας, η Άννα Λιαμή και ο Ανδρέας Καραούλης.

Πολλές και θερμές ευχαριστίες στο Ζαχαροπλαστείο «Μαστρονικόλα» για την προσφορά των γλυκών καθώς και στον κ. Μιχάλη Πνευματικάκη για την προσφορά του κρασιού.